виготовлення плівки з поліетилену

Поліетилен сьогодні затребуваний у багатьох областях. Його з успіхом застосовують як у промислових масштабах, так і в побуті. На виробництві поліетиленової плівки можна непогано заробити.

Для початку слід придбати спеціалізований верстат, виробляє поліетилен в автоматичному режимі. Крім цього, знадобиться агрегат для різання плівки і деякі інші допоміжні пристрої.

Найпростіший екструдер коштує не менше 16 000 американських доларів. Ціна деяких моделей з високою продуктивністю може доходити до 300 тисяч доларів. Також вартість устаткування залежить від країни-виробника: китайський верстат цінується набагато дешевше, ніж його європейські колеги».

Технологія виробництва поліетилену вкрай проста. Необхідно лише закупити вихідна сировина — полімер в гранулах. Це сировина поміщається в спеціалізований відсік екструдера, і далі машина все робить самостійно. Потрібно тільки в самому початку процесу задати потрібні параметри готових виробів.

Слід зазначити, що процес виробництва поліетилену не можна назвати екологічно чистим, і на його запуск потрібен особливий дозвіл. Краще орендувати цех в нежитловій зоні. Плюс, слід звернути увагу на деталі: приміщення в обов’язковому порядку повинно бути обладнане вентиляцією і протипожежною системою. Для зберігання плівки знадобиться суха, добре провітрюваних кімната.

Поділіться своєю думкою