Виготовлення пластикових ковпаків для авто

Для автовласників, які не мають можливість придбати литі диски для своїх «залізних коней», оптимальним рішенням стає придбання недорогих пластикових колпаков, які носять не тільки декоративну, але і захисну функцію. На виробництві цих автомобільних аксесуарів можна побудувати вигідний і високорентабельний бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку необхідно орендувати великий виробничий цех (площа від 400 до 600 кв. метрів) з наявністю систем життєзабезпечення. З обладнання необхідно встановити: газову піч, формувальний апарат, верстат для фрезерування, точильний агрегат, компресор і інші дрібні механізми. Загальна вартість обладнання складе близько 230 000 рублів.

Виходячи з переліку верстатів для роботи, можна зрозуміти, яких співробітників доведеться найняти на роботу. У штаті компанії в обов’язковому порядку повинні бути присутні: шліфувальник, фрезерувальник, виробничий технолог, маляр, спеціаліст-ливарник пластмас, відбірник та вантажники.

Для успішної реалізації продукції важливо грамотно побудувати рекламну кампанію. Використовуйте всі можливі джерела і обов’язково створіть хороший сайт в Інтернеті.

Клієнтів слід шукати серед автомагазинів, що реалізують запасні частини та комплектуючі до різних типів автомобілів. Щоб прибуток була стабільною, необхідно знайти відразу кілька партнерів. Середня вартість одного комплекту якісних колпаков встановилася на рівні 2000 рублів. Якщо ви зможете реалізувати близько 300 таких комплектів на місяць, то середньорічний прибуток вашого підприємства складе понад 7 мільйонів рублів. І це при сумарних початкових вкладеннях всього в 600 000 рублів!

Share your thoughts