Виготовлення підставок для новорічних ялинок

Хоч новорічні свята вже минули, але вони неодмінно до нас повернутися, а разом з ними і пухнаста, зелена ялинка, яку також необхідно десь ставити і як можна зручніше розташувати. Спеціальні підставки для новорічних ялинок є дуже затребуваним сезонним товаром. Практика показала, що рівень продажів настільки зріс, що прийшла пора виділяти виробництво підставок в окремий вид перспективного бізнесу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Основне завдання бізнесмена — початківця- запропонувати цільової аудиторії якісний продукт, який вирішує відразу безліч проблем — додає дереву максимальну стійкість перешкоджає швидкому висиханню і осипання, дає можливість вільно повертати ялинку навколо осі і т. д. тобто вам необхідно розробити оптимальну конструкцію підставки, яка зможе скласти гідну конкуренцію наявних на ринку аналогів.

Займатися таким виробництвом можна цілий рік, але продаватися товар, звичайно, буде тільки перед Новим роком. Робота з виготовлення ялинкової підставки в домашніх умовах нескладна, її цілком можна суміщати з іншою діяльністю. Але в сезон ваші старання неодмінно будуть винагороджені вагомою прибутком!

Share your thoughts