Виготовлення підлоги 3Д

Сфера дизайну інтер’єрів сьогодні виходить на якісно новий рівень. Число людей, охочих зробити своє житло не тільки затишним, але і унікальним, зростає щодня. Оригінальності у вигляд будь-якого приміщення привнесе підлогове покриття 3Д, на виготовлення якого можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб відкрити міні-компанію з монтажу наливної підлоги, не потрібно мати значний стартовий капітал. Вихідна сировина реалізується за досить демократичною вартості. Головне — це освоїти технологію досконало і знайти гідних клієнтів.

Наливні полімерні підлоги можуть виготовлятися з різних матеріалів: епоксидної смоли, метілметакрілових смол, епоксидно-уретанових смоли і поліуретану. Для монтажу в житлових приміщеннях доцільно використовувати останній варіант, а три перших чудово підходять для приміщень промислового типу. Поліуретан дозволяє зробити приголомшливо красиве підлогове покриття, при цьому і відремонтувати його набагато простіше, ніж паркетна або дерев’яний підлогу.

Нюанси виготовлення 3Д підлоги можна вивчити, подивившись тематичні відеоматеріали в Інтернеті. Благо, нестачі інформації сьогодні немає. Потім проводиться закупівля необхідних інструментів: растворомесительного насоса, фрезерувальної машини, ракеля, краскоступов, аераційного валика.

Бригада з 3-4 чоловік з легкістю зможе щомісяця виготовляти до 1000 кв. м поверхні підлоги. Необхідно підбирати персонал з досвідом роботи, щоб уникнути неприємних наслідків та фінансових втрат. Бізнес цей цілорічний, тому окупність його досить висока. Стартовий капітал повернеться вже через 5-6 місяців навіть при мінімальній завантаженості.

Share your thoughts