Виготовлення пельменів з різними начинками

Як відомо, таке блюдо, як пельмені люблять практично всі. Але і виробництво їх давно поставлено на потік, тому конкуренція в цій галузі дуже велика.

Щоб перетворити звичайні пельмені в шедевр кулінарного мистецтва, можна включити фантазію і придумати для них різні начинки. Саме на виготовленні таких незвичайних і оригінальних пельменів можна побудувати прибутковий бізнес.

Прекрасною альтернативою традиційної страви з м’ясом будуть пельмені з рибою або овочами.

Клієнтами початківця бізнесмена можуть стати популярні заклади громадського харчування — кафе, ресторани, а також мережеві магазини. Але найбільшу прибуток можна отримати, якщо відкрити індивідуальну торгову точку, в якій будуть продаватися виключно ваші кулінарні ноу-хау.

Якщо кілограм простих пельменів, наявних у кожному продовольчому магазині, можна купити за 200 рублів, то експериментальні варіанти з різними начинками можуть коштувати до 700 рублів за кіло.

Починаючому підприємцю слід придбати спеціалізовану пельменну лінію, яка коштує від 130 до 200 000 рублів. В цілому, на відкриття хорошого закладу громадського харчування знадобиться близько 1 млн рублів.

Поділіться своєю думкою