Виготовлення одягу, що міняє колір: іноземні бізнес-ідеї, виробництво, інноваційні ідеї

Нова тенденція на світових подіумах і в інтернеті: моделі одягу, виготовлені з тканини і фарби, яка може міняти колір. Законодавці нової моди стверджують, що в такому одязі жінка відчуває себе хамелеоном — в хорошому сенсі.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Одяг, який змінює колір, створила дизайнерська студія Rainbow Winters з Великобританії. Модельєри вирішили дати жінці можливість підлаштовуватися під настрій і обставини життя, змінюючи колір одягу, як хамелеон — відтінок шкіри.

Сукня виготовлена із звичайної тканини. Секрет його непостійності не в матеріалі, а в барвниках. Вони можуть бути трьох видів: гидрохромные — при намоканні з білих перетворюються в прозорі, термохромний — стають прозорими або змінюють колір при дії тепла і фотохромні — утворюють покриття, яке проявляється на світлі.

Властивості матеріалів дозволяють змінювати колір з зміною погодних умов. Щоб одяг засяяла новими фарбами, жінка повинна або вийти на сонце (штучне освітлення теж підійде), або потрапити під дощ або підійти до батареї. Фарби нетоксичні і не завдають шкоди людині. Коли дія закінчується, фарба повертає звичайний колір.

Методи нанесення фарбувальних пігментів різні. Фотохромирование може відбуватися з допомогою опромінення УФ-променями або технології друку: барвники вводяться в друкарську фарбу.

Є інший спосіб, який розробили японці. Вони наносять на тканину суміш з чотирьох пігментів. В інших випадках в тканину включаються металеві нитки, які проводять слабкий струм і створюють малюнок.

В складі одного дизайнерського сукні є люмінофорні панелі. Під впливів звуку вони переливаються. Інша різновид суконь передбачає принт з оздоблених у барвник квітів. При попаданні на малюнок світла, квітка розпускається.

Ідея застосування незвичайних барвників підійде і для інших поверхонь: посуду, іграшок, меблів. Вартість фарби становить від 1,5 тисяч рублів, більш якісна коштує дорожче — 9 тисяч рублів. А власне дизайнерське плаття або, скажімо, тумбочку, ви можете продати за 11 тисяч.

Share your thoughts