Виготовлення об’ємних картин

Об’ємні картини, зроблені вручну, сьогодні користуються величезним попитом, як і інші вироби хенд-мейд. На створення таких картин можна побудувати прибутковий бізнес, не виходячи з дому.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Техніка створення об’ємних портретів, пейзажів, натюрмортів нескладна — всі інструкції сьогодні є у вільному доступі в мережі Інтернет. Крім посидючості, фантазії і працьовитості, підприємцю знадобиться закупити всі необхідні матеріали та інструменти — тканини, намистини, гудзики, бісер, випалювач по дереву, спеціалізовані фарби, олівці, нитки, стрічки, дріт, картон, фольгу, пензлики, ножиці, праска, товсте скло і т. д.

Спочатку тканина добре натягується і закріплюється в рамку, потім на ній малюється фон. Після цього за допомогою шаблону наноситься бажане зображення та випалюється. Далі необхідно вирізати малюнок по частинах і пропрасувати гарячою праскою. Легкі зморшки, що з’являються від цього на тканині, створюють об’ємний ефект. Також об’єм створюється за допомогою наповнювачів (поролону, синтепону) і багатьма іншими способами. Коли центральний об’єкт картини буде завершено, можна приступати до її декору. В цілому, все просто — Інтернет вам на допомогу!

Щоб знайти перших покупців, обов’язково створіть власний сайт, групу або блог і додайте в них фото своїх робіт. Собівартість таких картин мінімальна, а ось роздрібна ціна дуже пристойна. Від цієї діяльності ви зможете отримати не тільки величезне задоволення, але і відмінний дохід.

Share your thoughts