Виготовлення незвичайного паркету

Ті, хто знайомий з теслярським майстерністю не з чуток, можуть застосувати свої знання і вміння на практиці, працюючи на себе і розвиваючи власну справу. Цікавою і прибутковою ідеєю для бізнесу є сфера виробництва художнього паркету.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Не секрет, що в сучасному світі паркетна дошка вже не вважається предметом розкоші, як століття тому, коли монументальне підлогове покриття зустрічалося виключно в палацах монарших осіб і символізувало багатство і могутність. Тепер укладання класичного паркету може дозволити собі будь-який середньостатистичний росіянин. Але є такий різновид цього покриття, як художній паркет, який і сьогодні оцінюється дуже дорого і доступний для придбання тільки людям з високим доходом. Унікальний дерев’яний підлогу передбачає наявність гарного малюнка або орнаменту. Така дошка виготовляється на спеціальному верстаті і збирається за типом конструктора. Коштує 1 кв. метр цього «витвору мистецтва» від 7 до 80 тис. рублів, залежно від породи деревини та складності виконання.

Починаючому бізнесменові насамперед слід подбати про купівлю відповідного виробничого приміщення площею не менше 30 кв. метрів. Цех повинен бути оснащений могутньою вентиляційною системою.

Наступний етап — це закупівля необхідного обладнання. Крім професійного деревообробного верстата, потрібно придбати фарбувальну і сушильну камери, пристосування для різьби по дереву. Повний набір обійдеться в середньому в 1,5 млн рублів.

Вивчивши технологію і правильно підійшовши до питання пошуку клієнтів, вкладення цілком можна окупити протягом півроку.

Share your thoughts