Виготовлення м’яких стінових панелей: бізнес-ідеї виробництво, в гаражі, для чоловіків, мінімальні вкладення, в маленькому місті

Сучасні м’які стіни — цікава і стильна версія килимів. Тканинні шпалери застосовувалися в оформленні приміщень і раніше. Дизайн «м’яких стін» ще не скоро піде з ринку, тому що такі панелі прикрашають самий аскетичний інтер’єр.

М’які панелі ізолюють приміщення від сторонніх звуків, тому підійдуть для кафе з живою музикою або караоке-клубу. За допомогою панелей можна ділити простір на зони і ховати дефекти стін. При цьому монтувати стінові панелі нескладно, як і чистити від бруду і пилу.

Стінові панелі виготовляються з натуральної шкіри (це самий розкішний матеріал), шкірзамінника (варіант для менш дорогих інтер’єрів) і текстилю (шити можна своїми руками).

Панелі наповнюються поролоном, який формує м’які стіни для дитячих кімнат, або синтепоном — за рахунок легкої ваги, він краще зберігає форму і підійде для нежитлових приміщень.

Для виготовлення панелі каретной стяжкою знадобиться фанера або ДСП. У листі зробіть отвори в шаховому порядку. Закріпіть підготовлений наповнювач з допомогою клею і закрийте оббивним матеріалом. Тканину потрібно прикріпити будівельним степлером до задньої боці фанери. Залишиться тільки встановити декоративні гудзики — для цього використовуйте капронову нитку, протягніть її через оббивку і наповнювач і вийміть через отвір в листі, закріпивши із зворотного боку степлером. Конструкцію необхідно вішати після грунтовки стіни. Закріплювати можна на клей ПВА.

Для виробництва панелей знадобиться невелике приміщення площею 20 квадратних метрів. Придбайте набір інструментів: компресор (6 000 рублів), пневматичний степлер (4 000), швейну машинку для важких тканин (20 000 рублів), шуруповерти (4 000 рублів). Врахуйте, що перед початком пошуку клієнтів краще виготовити зразки. З урахуванням цих витрат, на старті знадобиться 40 тисяч рублів.

Матеріали, які будуть потрібні вам для плитки розміром 1 метр на 2 метри доведеться витратити 750 рублів. А реалізовувати панель ви можете за 2 500 рублів.

У день реально готувати 5 панелей розміром 40 на 40 сантиметрів, виручаючи 9 000 рублів. У місяць можна заробляти 192 тисячі рублів, з урахуванням сплати податків та оренди вийде 170 тисяч рублів. Ви можете пропонувати додаткові послуги — монтувати панелі, замінювати м’які узголів’я в спальнях і декорувати стіни домашніх кінозалів.

Корисні посилання

3D стіни

Виробництво килимів з гумової крихти

Поділіться своєю думкою