Виготовлення металевих печей для лазні

Банні печі можуть бути двох типів — кам’яні та металеві. Перші набагато довше зводити і складніше монтувати, тому все більшу популярність набувають печі з металу. Займаючись виготовленням металевих нагрівальних елементів для лазні на замовлення, можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Незважаючи на широкий асортимент печей промислового виробництва в сучасних магазинах, виготовлення грубок за індивідуальними параметрами замовляють все частіше. Це і вигідніше і надійніше — власник лазні гарантовано отримає той результат, якого очікує.

В Інтернеті можна знайти безліч моделей банних металевих печей. Конструкції ці досить прості, і якщо ви володієте майстерністю роботи зі зварювальним апаратом та іншими відомими всім інструментами, виготовити піч тексту інструкції або відео буде нескладно.

Без рекламної кампанії не обійтися у цій справі. «Сарафанне радіо» обов’язково спрацює після перших задоволених клієнтів, але на цьому зупинятися не варто. Використовуєте всі доступні засоби реклами — давайте оголошення в газети, створіть власну групу в соцмережі або повноцінний сайт, спробуйте налагодити співпрацю з торговими точками, які реалізують лазневі приналежності. Також вашими потенційними клієнтами є гаражні кооперативи, так як металевої піччю можна опалювати не тільки лазні, а й гараж.

Розміри стартових вкладень на початковому етапі будуть незначними. Заснувати виробництво можна на власній присадибній ділянці. Терміни окупності і розміри прибутку залежать від насиченості клієнтського потоку.

Share your thoughts