виготовлення металевої черепиці та профнастилу

Реалізація такого бізнес-проекту потребує наявності значного початкового капіталу, але правильно організоване підприємство здатне принести колосальний прибуток своєму власникові.

Профнастил і металочерепицю сьогодні активно використовують у будівництві приватних домоволодінь, причому це досить ходовий товар, хоча дешевим його ніяк не назвеш.

Для виготовлення виробів, що відповідають вимогам Госту, знадобиться спеціалізоване обладнання. Для лінії виробництва профнастилу цех оснащується пристроєм для розмотування металу в рулонах, прокатним станом, агрегатом для нарізки готового виробу, спеціальним прийомним столом і автоматизованою системою управління.

Мінімальна ціна на хороше обладнання складає 800-900 тисяч рублів. Є, звичайно, мініатюрні верстати вартістю близько 300 000 рублів, але продуктивність їх залишає бажати кращого.

Верстати для виготовлення металевої черепиці коштують трохи дорожче. Навіть обладнання економ-класу обійдеться власникові в 1 млн 200 000 рублів, не кажучи вже про преміум-верстатах.

Потрібно розуміти, що конкуренція в цьому бізнесі досить висока, але налагодити канали збуту цілком реально. Можна, наприклад, встановити пряму співпрацю з будівельними організаціями та продавати свій товар оптом. Ціна оптової закупівлі, звичайно, нижче роздрібної, але зате постійний збут продукції забезпечено.

Поділіться своєю думкою