виготовлення медичних шапочок з малюнком

Креативна американська компанія вирішила відійти від загальноприйнятих стандартів і привнести в медичну форму яскравості та оригінальності. Так на світ у виробничих масштабах стали з’являтися стильні і сучасні медичні головні убори з барвистими малюнками та візерунками.

На вітчизняному ринку такий товар поки велика рідкість, але окремі екземпляри все ж є і користуються, до слова сказати, значним попитом. Асортимент російських медичних шапочок з яскравим принтом украй невеликий, тому освоїти дану нішу і отримувати хороший дохід зовсім нескладно.

Головне — включити фантазію. І тут є чому повчитися в американців.

Шапочки з США мають саму різноманітну палітру кольорів і тематику зображень. Велика частина моделей — ергономічна, тобто головні убори можна регулювати під індивідуальні розмірні параметри голови. Форма шапочок дозволяє заховати під них густу шевелюру і красиву зачіску без ризику її зіпсувати, адже спочатку основним завданням медичних шапок є саме огорожу пацієнта від випадково випали у медика волосся.

Подібні аксесуари, поза всякого сумніву, припадуть до душі нашим лікарям і медсестрам. Крім того, цільова аудиторія підприємця — це кухарі та інші працівники закладів громадського харчування.

Креативні шапочки також допоможуть комфортно себе почувати пацієнтам, які пішли хіміотерапію і тимчасово втратили волосся.

Медичний аксесуар виготовляється з 100%м бавовни, тому він не тільки зручний, але і екологічний. Можна не сумніватися, що пошиття таких виробів виявиться справою вигідним і прибутковим.

Поділіться своєю думкою