Виготовлення мангалів: бізнес-ідея в гаражі, мінімальні вкладення, для чоловіків, в маленькому місті, виробництво

Що вже давно стало практично синонімом травневих свят зокрема та всього відпочинку на природі в теплу пору року в цілому? Звичайно ж, шашлик. А який шашлик без мангалу? Можна, звичайно, і вогнище розвести, обклавши його цеглою, але в лісі, наприклад, це робити заборонено. Та й на дачі або пляжі куди простіше і приємніше приготувати ароматну соковите м’ясо, рибу або овочі на мангалі. Одним словом, мангал — річ, яку вже давно і багато оцінили по достоїнству і з задоволенням використовують.

Що це означає для бізнесу? Тільки те, що споживача зовсім не потрібно знайомити з мангалом і пояснювати, для чого він потрібен. Продукт зрозумілий, попит на нього є. Так чому б не зайнятися виробництвом мангалів? Тим більше, що це не потребує великих інвестицій і наявності ступеня MBA.

Щоб виробляти мангали, знадобляться навички зварника.

Крім того, потрібно розбиратися в матеріалах, знати, де їх можна дешево придбати, а також мати уявлення про те, куди збувати свій товар. Ну і звичайно, в самих мангалах розбиратися теж потрібно.

Мангали, як відомо, бувають різними: складними, нескладними і навіть комбінованими. Складні мангали дуже зручні тим, що після пікніка їх можна просто розібрати і закинути в багажник авто, де вони не будуть займати багато місця.

Об’єднані мангали вирішують не тільки проблему з приготуванням їжі, але і з освітленням і теплом. Це, як правило, основні труднощі, які виникають на природі: вже стемніло і похолодало, а дружна компанія ще не готова розійтися. Об’єднані мангали дозволять не просто погріти руки над вугіллям, а розвести і підтримувати справжній вогнище завдяки наявності ще однієї ємності знизу. У нижній ємності горить вогонь, а у верхній у цей час готується шашлик.

Який саме вид мангалів робити, вирішувати вам. Можна спробувати робити всі різновиди і дивитися, яка з них краще продається. Як правило, з-за свого зручності великою популярністю користуються складні мангали.

Виробництво мангалів не вимагає складного обладнання та спеціального майданчика. Тому почати такий бізнес можна і у себе в гаражі або будь-якому іншому нежилому приміщенні. У своєму розпорядженні достатньо мати хороший зварювальних апарат, інструменти, а також листове залізо, і з якого, власне, і будуть виготовлятися мангали.

Зі збутом все досить просто: ви можете віддати свої вироби на реалізацію у великі магазини. Але набагато ефективніше продавати мангали самостійно, одночасно надаючи сервіс на їх обслуговування. Адже вина через проблеми з приготуванням їжі часто лежить на виробнику.

Поділіться своєю думкою