Виготовлення ляльок Тільда

Ляльки на ім’я Тільда останнім часом стали дуже популярними. На виготовленні таких інтер’єрних іграшок вручну можна побудувати прибутковий бізнес, не виходячи з дому. Такий проект чудово підходить для студентів, молодих мам в декретній відпустці, домогосподарок і пенсіонерів. Вікових обмежень немає: досить мати тягою до рукоділля і вміти працювати швейною голкою і нитками.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Значного стартового капіталу такий бізнес не потребує. Знадобиться закупити шматочки тканини, нитки, стрічки, фурнітуру, ну а голки та ножиці знайдуться, без сумніву, в кожній квартирі. Добре, якщо у вашому розпорядженні є швейна машина — з нею робота піде значно швидше.

Спочатку викрійки для ляльки Тільда можна знайти в мережі Інтернет. З часом ви обов’язково навчитеся створювати їх самостійно, але на перших порах можна скористатися готовими ескізами.

Для початку зшийте кілька ляльок в подарунок для близьких і друзів. Коли ваше майстерність буде вже досить «відточеним», можна переходити до процедури монетизації свого таланту. Зробити рекламу рукодільного творчості і продати шедеври починаючому бізнесменові також допоможе Всесвітня павутина. Суми заробітку тут не обмежені — дохід повністю залежить від вашої фантазії, працездатності та оригінальності готових виробів. Красиві інтер’єрні ляльки Тільда відмінно купуються, тому творчим людям неодмінно варто спробувати себе в цьому ділі!

Share your thoughts