Виготовлення лялькового одягу

У Росії спостерігається справжній ляльковий «бум». Ляльками сьогодні цікавляться не тільки маленькі дівчатка, але і дорослі представниці прекрасної статі, які збирають цілі колекції іграшок від іменитих виробників. На зміну звичним Барбі приходять більш великі лялькові екземпляри. Особливою популярністю користуються іспанські ляльки Paola Reіna і американські діснеївські принцеси. Ці лялечки відрізняються значними розмірами, їх приємно розчісувати, доглядати за ними і, звичайно ж, одягати. В даний час розвивається ціла бізнес-індустрія з пошиття одягу для цих ляльок. Конкуренція в цій сфері ще невелика, тому зайняти гідне місце в ній не складе труднощів навіть починаючому підприємцю.

Для початку вивчіть своїх іграшкових «клієнтів». Ляльки випускаються в різних ростових категоріях (від 22 до 50 см). Якщо ви вирішите створити окрему лінійку одягу для кожного розміру, то значно розширите свою цільову аудиторію.

Важливо не зшити один-два комплекти, а створити саме повноцінну колекцію. Як варіант, можна продавати її разом з лялечкою. Тобто придбати кілька ляльок Paola Reіna за цінами від виробника, потім створити для них унікальний гардероб і продати «модницю» разом з ним за набагато вищою ціною. Повірте, це сьогодні відмінно працює, і навколо є безліч прикладів успішного надомного бізнесу — досить переглянути кілька інтернет-ресурсів з інформацією на цю тему.

Якщо самостійно навичками крою, шиття і в’язання ви не володієте, можна запросити фахівців з боку. Орендувати окреме приміщення для пошивочного цеху немає необхідності — звертайтеся до швачок і модельєрам-конструкторам, які мають можливість працювати в домашніх умовах: таких сьогодні знайти нескладно. Тобто ви ставите труженицам всі необхідні матеріали, вони шиють одяг для ляльок за певну плату, а ви потім збираєте колекцію і реалізуєте її вже за вищими цінами.

Практика показує, що оригінальна ляльковий одяг ручної роботи оцінюється споживачем дуже високо. Найчастіше, костюмчик може варто навіть більше, ніж сама початкова модель, для якої проводився індивідуальний пошив. Створіть власний сайт в Інтернеті, реєструйтеся на тематичних форумах, виставляйте фото своїх товарів, і все обов’язково вийде!

Поділіться своєю думкою