Виготовлення льодяників на паличці

Якщо ви давно мрієте про власний невеликому бізнесі, але не можете похвалитися наявністю значного стартового капіталу, прекрасним рішенням може стати виготовлення льодяників на паличці. Займатися цим можна на власній кухні і без вагомих вкладень.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Ця ідея орієнтована в основному на дитячу аудиторію. Домашні смоктальні цукерки є прекрасною альтернативою шкідливим чіпсів, сухариків, жвачкам та іншої «хімії» в красивій упаковці.

Класичні «Півники на паличці» знайомі багатьом з дитинства. Приготувати такі ласощі можна за допомогою всього двох інгредієнтів — води і цукрового піску. З обладнання вам знадобляться формочки з алюмінію. Якісний набір коштує не менше 1500 рублів, але він прослужить вам вірою і правдою довгі роки.

Для приготування 100 цукерок потрібно 6 кг цукру, 2 літри води, літр сиропу, пара пакетиків лимонної кислоти і пакетик ваніліну. Натуральний сироп з фруктів потрібен, щоб надати леденцу бажаний колір і урізноманітнити смак. Крім цих інгредієнтів, знадобляться витратні матеріали — дерев’яні шпажки і харчова плівка для упаковки.

Докладніше про технології виготовлення смачного десерту можна дізнатися, прочитавши кілька статей на цю тему в мережі Інтернет.

Домашні льодяники користуються великим попитом. Важливо грамотно підійти до процесу налагодження каналів збуту. Цукерки із задоволенням купують літні кафе і магазини продуктів. Можна також укласти договір з агентствами, що спеціалізуються на проведенні дитячих свят. Торгувати льодяниками в роздріб можна самостійно, відкривши невелику торговельну точку в міському парку, неподалік від шкіл або дитячих садків.

Будьте впевнені: при правильному підході до реалізації плану вам дуже скоро може знадобитися помічник! Півники та інші цукрові фігурки здатні приносити до 50 000 рублів щомісяця. Якщо взяти за основу стартовий капітал у розмірі 10 000 рублів, то окупиться він вже в перший місяць роботи.

Share your thoughts