Виготовлення кишенькових календарів

Компактні кишенькові календарики можна зустріти всюди: і на столах офісних працівників, і в дамських сумочках, і в чоловічих портмоне. Побудувати бізнес на друку таких календарів нескладно: головне — придбати необхідне обладнання, а також навички роботи з фотошопом. Ну і без дизайнерського таланту тут не обійтися.

Стандартний розмір кишенькового календаря — 6×9 див. Можна розробити 5-7 власних дизайнерських рішень, потім роздруковувати продукцію на гарному кольоровому принтері і пропонувати її до реалізації в різні магазини та спеціалізовані кіоски.

Намагайтеся охопити широку цільову аудиторію. Приміром, календарики із зображенням пейзажів, різних тварин, птахів подобаються всім, але особливо вони привабливі для представниць прекрасної статі. Якщо брати до уваги школярів та студентів, то їм краще запропонувати календарі зі всілякими медійними особами — голлівудськими зірками, акторами, співаками, спортсменами і т. д.

Примітно, що на перших порах можна і зовсім обійтися без придбання принтера, плотера, фотопаперу та інших матеріалів. Роздрукувати дизайнерські календарики можна і в звичайній друкарні. Не варто друкувати тираж понад 1000 примірників. «На пробу» досить і цього. Перед випуском виробів доцільно вже знайти перших клієнтів. Домовитися про реалізацію товару з газетними кіосками або канцелярськими магазинами буває нескладно. Розміщувати календарі можна навіть в прикасовій зоні великих мережевих супермаркетів.

Собівартість 1 календаря становить близько 5 рублів. Роздрібна ціна — 25-30 рублів. Таким чином, реалізувавши 1000 одиниць товару, можна з легкістю отримати до 25 000 рублів чистого прибутку.

Поділіться своєю думкою