Виготовлення курильних трубок

Колись курильна трубка була одним з основних способів вживання тютюну. Сьогодні ж це стильний аксесуар, прекрасний сувенір, який можна час від часу застосовувати за призначенням, представляючи себе Шерлоком Холмсом, Йосипом Сталіним або Уолтом Діснеєм. А якщо серйозно: ми не куримо, і вам не радимо! Але це не заважає зайнятися виготовленням курильних трубок вдома і отримувати від цього непоганий дохід.

Трубки для куріння не відносяться до виробів масового виробництва, але в цьому і полягає їх головна перевага. Заводська продукція існує, але її дуже мало. В основному, трубки виконуються вручну, тому і цінуються вони дуже високо.

Звичайно, без художніх навичок і дизайнерського таланту в цій справі не обійтися. Для початку потрібно освоїти майстерність досконало, а вже потім приступати до просування продукції. Дилетантський підхід здатний зіпсувати вашу репутацію і відвернути цільову аудиторію. Потренуйтеся на виготовлення подарункових екземплярів для друзів і близьких, створіть портфоліо і просувайте свої послуги в маси!

Найпопулярніші матеріали для виробництва курильних трубок — це дерево, глина, фарфор і морська пінка (особливий мінерал). Зустрічаються і ексклюзивні вироби зі слонової кістки або рогу. Але почніть з самого простого — з фруктових порід дерева (вишні, груші, яблуні). Для цього придбайте набір інструментів: токарний і свердлувальний верстати, лещата, свердла, фрези, ножівки, наждачний папір і т. д. Технологія виробництва докладно описана в мережі Інтернет у вільному доступі можна знайти безліч відеоматеріалів.

Курильні трубки рідко виготовляються у великих кількостях, в основному, їх роблять на замовлення. Вартість виробів від хорошого майстра починається від 10 000 рублів і може доходити до 100 000 рублів. Ціновий діапазон дуже широкий. Звичайно, майстер-початківець не може розраховувати на високий дохід відразу. Але рентабельність бізнесу, в будь-якому разі, дуже висока.

Щоб прибуток була ще більше, можна запропонувати клієнтам виготовлення додаткової атрибутики — чохлів для трубок, попільничок, скриньок для тютюну і т. д.

Поділіться своєю думкою