Виготовлення крісел-качалок

Такий нестандартний предмет меблювання як крісло-качалка незмінно користується великим попитом. Подібний атрибут не тільки робить інтер’єр оригінальним, але і дуже зручний в експлуатації. Крісла діють расслабляюще, приносять своєму власнику приємні емоції, створюють відчуття комфорту і затишку в будинку, тому на виробництві качалок можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб старт був успішним, необхідно володіти навичками роботи з деревиною. Для крісел-качалок відмінно підходять хвойні деревні породи, які характеризуються невеликою вагою, але при цьому володіють відмінними характеристиками міцності.

Забезпечивши поставки сировини, слід подбати про наявність спеціалізованого інструменту. Деталі крісел зручно виготовляти за допомогою електролобзика. Звичайно, випилювати складні елементи можна і за допомогою стандартної ножівки, але часу на цій піде значно більше.

Конструкція качалки включає в себе кілька основних елементів:

  • направляючі (по 2 метри кожна) — 2 шт.;
  • напівкруглі опори — 2 шт.;
  • з’єднувальні планки;
  • спинка;
  • сидіння.

Кріпити всі деталі між собою зручно за допомогою шурупів (під кутом в 100⁰), а закрити вибиваються з композиції металеві капелюшки допоможуть спеціальні декоративні накладки. Клейове з’єднання також досить зручне, але не настільки міцне.

Звичайно, на дерев’яній основі сидіти і розслаблятися не дуже приємно, тому сидіння і спинку доцільно закрити поролоновою вставкою, а зверху обтягнути щільною тканиною (льоном, бавовною, гобеленом, штучним хутром, твидом тощо).

Собівартість готового виробу коливається в межах від 30 до 60 доларів. При цьому роздрібна вартість починається від 100 доларів. У місяць один майстер цілком здатний виготовити до 50 виробів.

З часом можна розширити асортимент і запропонувати цільової аудиторії крісла-гойдалки з лози, бамбука, ротанга, пластику і навіть на металлокаркасе. Якісний предмет меблювання ніколи не залежиться в магазині і обов’язково знайде свого покупця.

Share your thoughts