Виготовлення креативних дощовиків

Дощовик — прекрасний засіб захисту від опадів у непогожу погоду. На жаль, дизайн дощових плащів, представлених на ринку, залишає бажати кращого. Тому виготовлення креативних і стильних дощовиків здатне принести підприємцю вагомий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Звичайно, в цій справі не обійтися без допомоги талановитих дизайнерів, кравців і художників, які зможуть розробляти та створювати яскраві, оригінальні моделі плащів. Збирайте власну команду і вперед, до успіху!

Значних вкладень на старті не потрібно. Необхідно придбати відповідні синтетичні матеріали і найпростіше обладнання — столи, стелажі, швейний комплекс, пристрій для фарбування, а також набори дрібних інструментів. Організувати цех можна на площі 100 кв. м. Стартовий капітал складе близько 400 000 рублів.

Терміни окупності безпосередньо залежать від якості виробів та від грамотності маркетингової стратегії. Одне виріб може коштувати 3500-4000 рублів. В місяць реально продавати до 200 примірників. Таким чином, всі вкладення повернуться до їх власнику не пізніше, ніж через півроку роботи.

Share your thoughts