Виготовлення краваток-метеликів з черепашок

Чудову ідею для розвитку власного бізнесу придумала і здійснила американка Шелди Стедман. Заповзятлива дівчина знайшла спосіб продавати звичайні черепашки за 175 доларів. Щоб її товар користувався популярністю, молодий дизайнер робить з них стильні і незвичайні краватки-метелики.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Основним матеріалом для здійснення задуму послужили раковини морських гребінців. Щоб зробити оригінальний аксесуар, доводиться чимало попрацювати, так як кожен краватка виготовляється вручну. Спочатку черепашки піддаються акуратною шліфуванні, потім на них наноситься щільне лакове покриття, яке забезпечує збереження натурального матеріалу і при цьому залишає недоторканим природний малюнок на його поверхні. Після цих маніпуляцій половинки раковин кріпляться до шкіряного основи і «садять» на ремінець, довжина якого регулюється в залежності від параметрів користувача.

Стедман придумала цікаву дерев’яну упаковку для своїх шедеврів і сьогодні успішно реалізує краватки-метелики допомогою власного інтернет-магазину. Дизайнер каже, що кожна раковина молюска унікальна, а, значить, і двох однакових аксесуарів просто не знайти. Як не дивно, люди готові добре платити за ексклюзив такого роду, тому за нетривалий час дівчині вдалося зібрати пристойний капітал.

Share your thoughts