Виготовлення ключів: бізнес-ідея для маленького міста, з мінімальними вкладеннями, для чоловіків, у сфері сервісу

Найкреативніші ідеї — не завжди найкращі. Часто набагато краще «вистрілюють» бізнеси, які засновані не на незвичайних послуги, а на проблемах людей. А проблем у людей, як відомо, може бути безліч. Одна з них пов’язана з простою річчю — ключами.

Ключі то і справа губляться. Дублікати ключів доводиться замовляти для приїхали в гості родичів. Нові ключі доводиться замовляти при зміні замків. Ключі виявляються захлопнутыми всередині машини чи гаража. Одним словом, попит на ключі ніколи не зникає.

На такій потреби можна побудувати непоганий бізнес навіть в маленькому місті. Головне, щоб населення перевищувала позначку в 20 тис. чоловік.

Варто зазначити, що бізнес на виготовленні ключів — не найпростіша справа. Перш, ніж братися за нього, треба пройти певну підготовку. Бажано пройти навчання у чинного майстра, поспостерігати за роботою майстерні зсередини.

Власник бізнесу по виготовленню ключів з Ростова-на-Дону Борис згадує, що перш, ніж стати хазяїном майстерні довго навчався та стажувався протягом декількох років. Та й зараз доводиться постійно удосконалювати свої навики: замки постійно ускладнюються, а на виготовленні кількох застарілих типів ключів багато не заробиш.

Одним словом, якщо ви хочете почати бізнес в короткі терміни, виготовлення ключів — не зовсім те, що вам потрібно. Поспіх тут може тільки нашкодити. Ненавчений майстер буде випускати шлюб, що не кращим чином позначиться на репутації майстерні. За бізнес на ключах варто братися тільки в тому випадку, якщо ви налаштовані серйозно.

Бізнес на ключах

&gt

Перше, з чого варто почати підготовку до відкриття «ключового» бізнесу — пошук приміщення. Для організації майстерні цілком вистачить крихітній площі 2,5 кв. м. А от вимоги до розміщення бізнесу більш суворі. Майстерню краще відкрити в місці з хорошим пішохідним трафіком, наприклад, в ТЦ або на ринку, неподалік від зупинки громадського транспорту.

Має сенс розміститися і в активно будуються нових районах міста, адже при переїзді люди часто міняють двері і замки. У звичайно, не варто розташовуватися в безпосередній близькості від прямих конкурентів.

Обладнання

&gt

Визначившись з місцем, потрібно закупити обладнання. На щастя, вибір виробників досить великий. Ті, хто будує бізнес на ключах вже давно, запевняють, обладнання найвищої якості роблять в Європі. Але ціна таких верстатів висока, тому для початку можна закупити понад бюджетне китайське обладнання.

Яке саме обладнання знадобиться для того, щоб почати бізнес по виготовленню ключів?

 • Горизонтальний верстат. На такому верстаті виготовляється більшість видів ключів. Коштує такий верстат близько 25-35 тис. рублів.
 • Вертикальний верстат. На ньому ви зможете робити «хитрі» ключі Mul-T-Lock. На таке обладнання доведеться витратити ще близько 25 тис. рублів.
 • Верстат для виготовлення ключів для домофону. Ціна такого стартує від 6 тис. рублів.
 • Крім верстатів вам знадобляться також витратні матеріали — заготовки для виготовлення ключів. Оскільки видів цих заготовок понад 300, починаючому майстрові буде складно підібрати їх правильно. Але допомогти вам у цьому питанні може фірма, у якої ви купите верстати. Фахівці часто підбирають найбільш ходові заготовки безкоштовно. На розхідники знадобиться ще близько 8 тис. рублів.

  Крім того, вам знадобиться купити ще дещо «по дрібниці»: маленькі лещата, надфілі, щітки, робочий одяг. Також потрібні будуть стенди для ключів і заготовок.

  Фінанси

  &gt

  Комплект обладнання, заготовок і дрібниць коштуватиме вам близько 70-80 тис. рублів. Але не варто забувати і про інші статті витрат: оренду та податки. Їх величини будуть змінюватися в залежності від обраної вами форми оподаткування та форми бізнесу, а також від регіону і розташування майстерні.

  Не забудьте про рекламу. Майстерня, про яку нікому невідомо, буде приносити мало доходу. Можна просидіти в ній цілий день, так і не дочекавшись ні одного замовника. «Ключовою» бізнес, як і більшість занять сьогодні, можна просунути через інтернет: соціальні мережі і контекстну рекламу.

  Так чи інакше, всі ваші інвестиції в обладнання і рекламу повернутися досить швидко. Адже кінцева вартість ключа в 6-10 разів перевищує вартість заготовки. Робляться ключі дуже швидко: від однієї до десяти хвилин. Тобто за день ви зможете обробити велику кількість замовлень. Виручка майстерні буде залежати від умов роботи в кожному конкретному регіоні.

  До речі, бізнес з виготовлення ключів схильний до сезонних коливань. Пік попиту припадає на вересень, розповідає власник майстерні в Ростові-на-Дону Борис: «Школярі виходять з літніх канікул, ключі у них часто губляться». Крім того, багато йдуть у перший клас і змушені повертатися додому самостійно. Якщо малюки ще можуть обійтися без свого комплекту ключів, то школярам це зробити набагато складніше.

  На ваш дохід вплине і ваша кмітливість, адже збільшити її можна за рахунок додаткових послуг. Наприклад, ви можете попутно займатися заточки ножів і ножиць або продавати брелоки для ключів. Крім того, ви можете не зупинятися на одній майстерні, а згодом «виростити» цілу мережу.

  Поділіться своєю думкою