Виготовлення калейдоскопом

Багато хто з дитинства пам’ятають таку цікаву і цікаву іграшку, як калейдоскоп. Примітно, що навіть у вік високих технологій ці оптичні прилади, які є не просто розвагою, але і тренажером для зору, а також засобом для релаксу, користуються популярністю. Виготовити калейдоскоп нескладно, і на цьому можна побудувати вигідний домашній бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

З практичної точки зору калейдоскопи застосовують у різних сферах. Але ці прилади також можна назвати витворами мистецтва. У деяких закордонних країнах успішно функціонують навіть музеї калейдоскопом. Так що для підприємців-початківців це поле діяльності може виявитися дуже прибутковою.

Для виробництва нехитрого пристрою знадобиться основа у вигляді циліндра, три дзеркала прямокутної форми, 3 кола зі скла, а також безліч дрібних різнокольорових скелець. Дзеркала вставляються всередину циліндричної трубки — вони повинні бути коротше її на пару — трійку див. Скляні кола по діаметру рівні або трохи менше циліндра. Прозорі скельця поміщаються в трубку, а матове встановлюється з вешнего кінця. Внутрішня частина основи заповнюється кольоровими шматочками скла. Детальну інформацію про виготовлення калейдоскопа своїми руками можна знайти в мережі Інтернет.

Ваш товар може бути різних розмірів, і від цього залежить його вартість. Використовуйте всі можливі канали збуту: поставляйте калейдоскопи в магазини іграшок і сувенірів, задійте можливості Всесвітньої павутини. Відмінний помічник у справі реалізації продукції такого типу — «сарафанне радіо». Виготовте кілька виробів для друзів, рідних, знайомих. Покупець на незвичайний аксесуар ручної роботи неодмінно знайдеться!

Share your thoughts