Виготовлення інтер’єрних подіумів

Останнім часом інтер’єрні подіуми стали одним з основних трендів в дизайні будинків і квартир. Така конструкція виконує не тільки декоративну функцію. Подіуми — вдале рішення для зонування житлового простору, особливо в малогабаритних квартирах. Пропонуючи послугу виготовлення інтер’єрних подіумів, можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Такий проект має великі перспективи. Конкуренція в цій вузькоспеціалізованої ніші вкрай мала, а попит збільшується щомісяця. Реалізувати ідею можна з невеликими стартовими інвестиціями — буде досить 300-400 тисяч рублів.

Якщо підприємець сам не володіє столярними навичками, то необхідно подбати про наймання фахівців у даній сфері. Міні-цех площею 40-50 кв. м. треба упорядкувати і оснастити мінімальним комплектом устаткування — молотками, ножівками, деревообробними верстатами, рівнями та іншими інструментами. В якості основних матеріалів застосовують, як правило, деревину і фанеру. Не забудьте закупити елементи кріплення — цвяхи, самонарізи, куточки і т. д.

Основна складність полягає в пошуку замовників. Розробіть грамотну рекламну стратегію, створіть власний сайт, демонструє результати пропонованої вами послуги, давайте оголошення в місцеві ЗМІ, поширюйте листівки та візитки. Подіуми виготовляються на замовлення, тому для початку варто зробити кілька примірників для рідних, друзів і знайомих, щоб створити фотогалерею реальних робіт. Вартість інтер’єрних подіумів залежить від складності та розмірів конструкції. Нерідко ціна досягає 20-25 тисяч рублів. Якщо виконувати роботу якісно, то стартовий капітал окупиться через кілька замовлень.

Share your thoughts