Виготовлення інтер’єрних наклейок

Побудувати прибуткова справа без істотного початкового капіталу можна, поставивши на потік виробництво наклейок для інтер’єру. При цьому не потрібно витрачатися на оренду спеціалізованого цеху: все можна робити в домашніх умовах, правильно організувати робоче місце.

Для початку вам знадобиться комп’ютер з доступом у Всесвітню павутину і вміння працювати з самими простими графічними редакторами. Початкові макети створюються саме за допомогою таких програм. Потім залишається тільки роздрукувати зображення потрібного розміру на спеціалізованій самоклеючій основі. Для цього обов’язково наявність особливого принтера — плоттера.

Головне для організатора подібної діяльності — вміння креативно мислити і наявність художнього смаку. Навіть якщо ви не володієте навичками професійного художника, створити гарну композицію можна і за допомогою готової графіки. Тобто самостійно малювати нічого не доведеться.

Якщо творче «зерно» у вас відсутній, але є підприємницька жилка, можна найняти на роботу дизайнера, а самому займатися лише пошуком замовлень.

Для друку використовується вінілова плівка. Краще налагодити оптові поставки цього матеріалу: тоді один квадратний метр обійдеться в середньому в 300 рублів. При цьому роздрібна вартість готової наклейки такого ж розміру коливається від 1000 до 4000 рублів, залежно від складності роботи.

Щоб організувати друк практично в промислових масштабах, доцільно укласти договір з хорошою друкарнею і виплачувати їм відсоток від прибутку. В цьому випадку, потрібно тільки правильно організувати процес пакування і перевезення готових виробів, щоб не пошкодити «примхливі» наклейки.

Клієнтську базу можна поповнювати за допомогою Інтернету. Слід створити власний сайт і пропонувати послуги професійних дизайнерів інтер’єрів і декораторам.

Поділіться своєю думкою