Виготовлення іменних тапочок

Різні види домашнього бізнесу сьогодні процвітають. І не дивно: адже це так приємно отримувати пристойні гроші, займаючись улюбленою справою і не встаючи з м’якого крісла. Однією з найбільш прибуткових бізнес-ідей, що відносяться до сфери виробництва на дому, вважається виготовлення іменний взуття.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Звичайно, затишні домашні тапочки є відмінним подарунком з будь-якого приводу, а якщо вони ще й ексклюзивні — це подвійно добре. Цільова аудиторія підприємця-початківця дуже велика: це і подружжя, які бажають зробити своїй другій половинці приємне і подарувати аксесуар з ім’ям, від якого віє теплом і увагою. Це і батьки маленьких діточок, які хочуть полегшити життя своїм чадам, а заодно і навчити чомусь новому (для таких випадків чудово підійдуть тапки з написами «лівий» — правий”). Це і корпоративні клієнти (багато великі компанії роблять оптові замовлення на оригінальні подарунки для працівників). Варіантів — безліч.

Заготовки для тапочок можна шити самостійно, а можна і замовляти у швейних майстернях. Перший варіант більш трудомісткий, але також і більш вигідний, так як заводські вироби цінуються на порядок нижче, ніж аналогічна продукція ручної роботи.

Пропонувати послуги можна за допомогою Інтернету. Особистий сайт не тільки дозволить показати «товар обличчям», але й дасть можливість приймати замовлення.

Бізнес по виготовленню іменний домашнього взуття вигідний ще й тому, що немає необхідності мати великий розмірний ряд. Як правило, тапки не підбирають строго по нозі — цілком можна придбати взуття на пару розмірів більше і відчувати себе при цьому максимально комфортно.

Вартість однієї пари залежить від способу нанесення напису. Вишиті вручну букви обійдуться покупцям набагато дорожче, ніж заготовки, прикріплені на липучках. Постарайтеся запропонувати клієнтам максимальну кількість варіантів.

Share your thoughts