виготовлення і продаж жалюзі

Виробництво і продаж жалюзі — гідна уваги бізнес-ідея, яка при правильній реалізації здатна принести чималий дохід. Звичайно, можна не морочитися і спробувати себе в якості простого дилера: знаходити замовників для вже існуючих авторитетних компаній і отримувати від реалізації замовлень свій прибуток.

Але набагато більший дохід принесе бізнес на виготовленні жалюзі, побудований з нуля. Для цього слід орендувати цех площею близько 50 квадратних метрів. Оптимальним варіантом буде оренда території в великому будівельному супермаркеті або на ринку будматеріалів. Потім необхідно придбати готовий виробничий конвеєр. Його різновид залежить від того, які види продукції планується виробляти: вертикальні жалюзі, горизонтальні, рулонні, а може бути, ви плануєте налагодити комплексне виробництво.

Витратні матеріали можуть бути різними. Самий бюджетний варіант — пластик, найдорожчий — дерево.

Автоматичний верстат, оснащений панеллю управління, убереже вас від багатьох турбот. Така лінія коштує дорого, але при цьому здатна виконувати всі роботи самостійно — достатньо задати параметри. Щоб заощадити, можна придбати вживане обладнання.

В середньому, для відкриття власної справи знадобиться початковий капітал в розмірі 350 000 рублів. При цьому щомісячна прибуток складе близько 100 000 рублів. З урахуванням витрат нескладно підрахувати, що окупляться вкладення за 6-7 місяців.

Поділіться своєю думкою