Виготовлення і доставка фруктових букетів

Нестандартні та креативні подарунки сьогодні в особливій пошані. На зміну класичним квітковим букетам приходять оригінальні композиції з фруктів. Вивчивши технологію їх виготовлення і придбавши певні практичні навички, можна побудувати прибутковий бізнес, буквально не виходячи з дому.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Звичайно, створення букети з фруктів — заняття копітке, але вкрай цікава. Інструменти для роботи завжди є у вільному доступі. Фрукти можна доповнювати шоколадом, цукерками і всілякими декоративними елементами. Зверніть увагу: до замовників слід обов’язково донести інформацію про те, що фруктовий шедевр доведеться з’їсти найближчим часом, так як нарізані фрукти довго зберігатися не можуть.

Якщо ви хочете створити повноцінну компанію, що займається фруктовими букетами, обов’язково необхідно найняти помічників-флористів. Відразу ж створіть власний сайт в Інтернеті і запропонуйте потенційним клієнтам на вибір, як мінімум, 20-25 композицій. Тобто перед цим доведеться грунтовно попрацювати.

Обов’язково включіть в перелік своїх послуг доставку готових виробів. Розвозити букети з адресами на перших порах можна самостійно, але в подальшому, при успішному розвитку бізнесу, доцільно найняти кур’єра.

Виготовлення букетів з фруктів — сфера досить нова. Як показує практика, окупність проекту вкрай оперативна. Стартові вкладення в розмірі 50 000 рублів повертаються вже в перший місяць роботи.

Share your thoughts