Виготовлення гойдалок і лавочок для дачі

Виробництво меблів для заміських дачних ділянок може стати дуже прибутковим бізнесом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку роботи потрібно приблизно 200 — 250 000 рублів. Перед тим, як запустити проект по виготовленню дачного декору, слід точно визначити спеціалізацію. На практиці перевірено, що найбільш затребуваний товар у власників заміських будинків сьогодні — це садові гойдалки та лавочки, а також комплекти меблів для дачних ділянок (столи, стільці тощо).

Щоб запустити виробництво, слід обзавестися парою найманих фахівців — столяром і підсобним робітником. Якщо необхідними вміннями володіє сам підприємець, то на початковому етапі можна обходитися своїми силами, так як в перші кілька місяців замовлень буде небагато.

Якщо в планах — відкриття цього міні-підприємства з виготовлення садових меблів, то варто підшукати відповідне приміщення для обладнання в ньому цеху. Для цих цілей підійде і звичайний гараж.

Майстру знадобиться столярний набір: дискова і бензинова пилки, електричний лобзик, шліфмашина, реноватор, шуруповерт. Загальна вартість цих інструментів бюджетної категорії становить близько 20 000 рублів.

Для виготовлення гойдалок і крамничок підходить будь-який сорт дерева. Собівартість кожного виробу становить не більше 50% від ринкової вартості. Приміром, металокаркасні гойдалки стоять не менше 9 000 рублів, звичайна дерев’яна лавка без декору — близько 3 000 рублів.

У місяць можна проводити 15-20 гойдалок і крамничок і отримувати 50 000 рублів чистого прибутку.

Реалізовувати продукцію можна приватним особам і великим гіпермаркетам, варто спробувати відкрити свій інтернет-магазин і продавати товар через всесвітню павутину.

Share your thoughts