Виготовлення гігантських листівок

Традиційні вітальні листівки якось непомітно відходять у минуле, переходячи в розряд банальностей. Але відродити цю традицію і побудувати на листівках високоприбутковий бізнес можна, надавши їм зовсім нову форму. Наприклад, прибутковою справою може стати виготовлення вітальних листівок гігантських розмірів.

Реалізувати бізнес-ідею можна і в домашніх умовах. Головне, щоб було місце для установки великих друкованих верстатів та іншого обладнання для тиснення, висічки, термодруку. Починати варто з створення декількох зразків для демонстрації клієнтам.

Робота ведеться наступним чином: ви розробляєте дизайн листівки, за допомогою комп’ютерних програм обробляєте зображення і створюєте унікальний макет. Потім роздруковуєте ці заготовки на друкарському верстаті. Розмір гігантської листівки обмежений тільки можливостями устаткування і наявністю відповідних аркушів паперу. Наприклад, запаморочливий ефект створює гігантська листівка шириною 1,5 метри і висотою в 2 метри.

Виготовивши кілька виробів, з їх фотографій необхідно створити портфоліо робіт. Далі створюєте власний сайт в Інтернеті і проводите рекламну кампанію. Конкуренція в цій сфері дуже мала, тому можна не сумніватися, що покупці на таку оригінальну продукцію неодмінно знайдуться. Коли ваші послуги вже будуть відомі широкому колу населення, гігантські листівки можна виготовляти строго на замовлення.

Поділіться своєю думкою