Виготовлення футлярів для окулярів

Люди, які носять окуляри, чудово знають, наскільки важлива міцність футлярів для їх зберігання. Але і естетична сторона питання має не менше значення. Прекрасний бізнес можна побудувати, займаючись виробництвом чохлів для окулярів з натуральної шкіри і деревини.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Футляри для окулярів, наявні на прилавках сучасних магазинів, далекі від ідеалу. Аналогічні вироби, виконані на замовлення, виглядають набагато більш презентабельно. За унікальність і якість люди готові переплачувати. Ексклюзивні футляри купуються не тільки для особистого користування, але і в подарунок. Їх застосовують для зберігання і офтальмологічних, і сонцезахисних окулярів.

Значного стартового капіталу не потрібно, тому проект чудово підходить для починаючих підприємців. Потрібно приміщення площею 80-100 кв. м. необхідно зонувати Простір, це дозволить зробити роботу на виробництві максимально ефективною.

За основні матеріали беремо екологічно чисті дерево і шкіру. Для роботи з цією сировиною знадобиться наступне: швейна машина, розкрійний стіл, інструменти для обробки шкіри, шліфмашина для дерева, електросушарка, комплект пристосувань для декоративної обробки. Весь набір обійдеться в 400-450 тисяч рублів.

Штат співробітників складається з двох основних фахівців: швачки і майстри по деревообробці. Додатково можна найняти дизайнера, який буде займатися розробкою моделей майбутніх футлярів, якщо підприємець сам не володіє потрібними навичками.

Каналів збуту готової продукції досить багато. Продавати чохли можна через Інтернет, приватних скупників, спеціалізовані торгові точки. В середньому, один ексклюзивний футляр коштує 4000 рублів. Щомісяця цілком реально продавати до 150 одиниць товару, заробляючи на цьому 600 000 рублів. З урахуванням усіх витрат, вкладення окупляться не пізніше, ніж через півроку роботи.

Share your thoughts