Виготовлення фотоовалов для пам’ятників

Відмінний бізнес можна побудувати на виготовленні овальних фотографічних зображень для пам’ятників. Виробництво фотоовалов можна поставити на потік і заробляти без істотних зусиль близько 50-60 000 рублів на місяць.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Бюджетна технологія досить проста. Потрібно просто взяти кілька овальних заготовок з прозорого оргскла, закріпити між ними фото, а потім провести склеювання спеціальним акриловим клеєм. Все, фотоовал готовий. Виріб відрізняється високою міцністю і довговічністю. Оргскло відмінно протистоїть суворих погодних умов — жарким сонячним променям і вологи. Єдине уточнення: друкувати фотографії необхідно за допомогою спеціалізованих пігментних чорнил, щоб картинка не вигоряє з часом.

Відкрити таку прибуткову справу можна прямо на кухні власної квартири — багато місця це не зажадає. Залучення клієнтів виробляється за допомогою реклами в соціальних мережах. Готовий виріб, покупець може забрати самостійно, доставка організовується за додаткову плату. Також можна укласти договір на постійну постачання подібних фотоовалов у ритуальні контори — клієнтська база буде в цьому випадку невичерпної.

Собівартість одного овалу становить не більше 35 рублів. Реалізовувати їх можна по 200-250 рублів за штуку. Прибуток очевидна. При цьому в день одна людина здатна виготовити не менше 20 виробів.

Share your thoughts