Виготовлення фотоколажів на замовлення

Фотоколаж — чудовий подарунок до будь-якого свята. Такий презент обов’язково порадує близької людини. Професійно створювати колажі з фотографій вміють далеко не всі. Освоївши це майстерність і пропонуючи послугу виготовлення фотоколажів на замовлення, можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб домогтися успіху на цьому поприщі, важливо уникати шаблонності. Придумуйте щось нове, цікаве, неординарне, щоб вигідно виділятися серед конкурентів, і замовлення будуть завжди.

Для реалізації проекту буде потрібно комп’ютер та обладнання для фотодруку. Також не обійтися без спеціального ПЗ, що дозволяє професійно обробляти знімки. Займатися колажами можна і в стінах власної квартири, особливо в перший час, коли кількість замовлень буде незначним. Коли клієнтський потік збільшиться, доцільно подумати про оренду невеликого приміщення, наприклад, у великому торговому центрі.

Щоб стати професіоналом у цій галузі, краще не обмежуватися вивченням матеріалів з інтернету. Не пошкодуйте коштів та візьміть кілька уроків у професіоналів.

Для успішного старту потрібно близько 100 000 рублів. Цих грошей вистачить і для придбання техніки, і для закупівлі витратних матеріалів, і для навчання, і для організації рекламної кампанії. Ціна на хороші, професійні фотоколажі доходить до 2000 рублів. Якщо брати хоча б 1 замовлення в день, то можна окупити вкладення за кілька місяців.

Share your thoughts