Виготовлення форм для гіпсового лиття

Лиття з гіпсу сьогодні отримало широке поширення. Для створення різних фігурок і предметів з цього екологічного, безпечного матеріалу необхідні спеціальні форми. На виготовленні форм для гіпсового лиття можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Попит на готові матриці для гіпсу стабільно високий. Приємно, що виготовляти їх можна прямо в домашніх умовах — великих площ і дорогого обладнання не потрібно. Процес виробництва простий: спочатку з скульптурної пластичної глини або іншого аналогічного матеріалу виготовляється заготівля (штамп). Цей штамп поміщається в герметично закривається ящик з дерева або скла, попередньо змащений рослинним жиром, розчином мила або спеціальним складом. Штамп обробляється аналогічним чином. Потім в нього заливається заздалегідь приготована суміш з поліуретану або силікону для форми. Ящик закривається, і стартує час очікування. В залежності від складу, форма може застигати від 5 до 20 годин. Після цього вона витягується з штампу і перевіряється на наявність дефектів.

Матриці можна виготовляти не тільки за стандартами, але і за індивідуальними замовленнями. Наприклад, вкрай затребувані готові форми для виготовлення ліпнини та іншого інтер’єрного декору. Їх із задоволенням купують декораторські компанії, що займаються дизайном і ремонтом інтер’єрів.

Собівартість виготовлення невеликої матриці не перевищує 1000 рублів. У роздріб це виріб продається вже за 2 — 2,5 тисячі рублів. Рентабельність бізнесу дуже висока, тому всі вкладення окупаються досить оперативно.

Share your thoughts