Виготовлення флораріумов

Маленькі рибки в круглих акваріумах вже не вважаються чимось незвичайним. На зміну їм приходить нове модне віяння під назвою флорариумы, які являють собою аналогічні акваріумні ємності з зростаючими всередині них всілякими карликовими рослинами.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Вагомих вкладень на старті не потрібно. Досить придбати широкі прозорі судини зі скла, родючий грунт, а також насіння рослин. Такі міні-садочки користуються величезною популярністю з кількох причин. По-перше, вони коштують недорого. По-друге, за ними легко доглядати. По-третє, флорариумы виглядають вишукано і оригінально в будь-якому інтер’єрі.

Матеріалів по створенню флораріумов дуже багато в мережі Інтернет. Оволодіти цим мистецтвом, в принципі, може кожен. Було б бажання!

Рослини в акваріумі живуть досить довго — до півтора років. Тому такий подарунок може стати не тільки ексклюзивним, але і дуже запам’ятовується. Представники флори чудово гармонують з різними елементами декору — камінчиками, мушлями, фігурками тварин і людей. Тому сьогодні є можливість створити унікальний флораріум, що задовольняє смакам навіть найвибагливішого покупця.

Собівартість однієї композиції з рослин в акваріумі коливається в діапазоні від 500 до 1500 рублів. Продаються флорариумы, як мінімум, на 500 рублів дорожче. Таким чином у вас буде можливість не тільки реалізувати свої творчі здібності, але і монетизувати талант.

Share your thoughts