Виготовлення фантазійних монет

Колекціонування монет знову в моді. При чому, багато людей віддають перевагу звичайним грошовим знакам сувенірні. Виробництво тематичних фентезійних монет може стати прекрасним бізнес-проектом для підприємців-початківців.

Як варіант, можна почати такий бізнес за мотивами якого-небудь відомого кінофільму або літературного твору в жанрі «фентезі». Ельфи, гноми, хоббіти, різномасті чарівники, видрукувані на круглій металевій основі, напевно стануть об’єктом полювання колекціонерів. Важливо: необхідно друкувати саме колекції, щоб викликати азарт у цільової аудиторії. Також можна «пограти» з темою, запропонувавши грошові знаки неіснуючих держав. Включайте фантазію і заробляйте!

Монети виробляють двома способами — литтям і карбуванням. Перший варіант простіший, але не такий ефектний. Відлиті зображення в малому форматі можуть зливатися. Викарбувані образи виглядають більш чіткими. І про ту, і про іншу техніці і обладнанні для здійснення задуму можна детально дізнатися з інтернету. До речі, виготовлення монет за індивідуальними ескізами можна замовляти на стороні оптовими партіями, а самому займатися тільки продажами. Грамотна реклама — запорука успіху проекту. Якщо кинути основні сили на просування продукції і охопити максимальну кількість потенційних клієнтів, то можна забезпечити себе достойним доходом на роки вперед!

Share your thoughts