Виготовлення елементів декору з пінопласту: бізнес-ідеї виробництво

Хто б міг подумати, що з пінопласту, призначеного для захисту техніки, вийде пристойний матеріал для декору! Пінопластові фігури і букви прикрашають столи на весіллях та вхідні групи на корпоративах.

Часто займаються декоруванням жінки-старані, прив’язані до будинку сім’єю. Конкурувати з ними просто-організуйте фірму, найміть декоратора-професіонала і робіть якісні елементи.

Приміщення під компанію можна орендувати — вистачить 50 метрів, це близько 50 000 рублів щомісяця.

В комплект обладнання входить: верстат для обрізки листів, шліфувальні апарати та пульверизатори для фарбування. Верстат для обрізання повинен мати обчислювальну систему. Вартість такого апарату — близько 600 тисяч рублів. Він може працювати самостійно, допускаючи похибки менш ніж один міліметр. Економити на приладі не варто: він не раз виручить вашу компанію, коли потрібно виготовити виріб зі складними вигинами. Керувати верстатом повинен навчений співробітник, який буде задавати параметри виробу. Ще 300 тисяч ви витратите на 2 приладу.

Найважче знайти професіонала. Вам потрібен дизайнер-проектувальник, і бажано з досвідом роботи. Для підсобних робіт найміть двох помічників — вони будуть фарбувати і шліфувати вироби. При хорошому розкладі ваш проектувальник з часом навчить помічників премудростям дизайну, і ви зможете розширити виробництво.

Для початку проектувальник розробляє параметри і зовнішній вигляд моделі. Верстат по заданим параметрам зрізає з блоку з пінопласту зайве. Потім деталь відшліфовується і фарбується.

Після виконання перших успішних робіт, зробіть в холі цеху виставковий зал.

Стартовий капітал складе близько одного мільйона рублів. Виготовлення однієї невеликої іграшки обійдеться в 100 рублів, а ціна продажу складе 500. На перших порах прибуток в місяць 100-150 тисяч рублів. Кількість клієнтів буде рости пропорційно кількості успішних замовлень. Окупиться бізнес за рік.

Поділіться своєю думкою