Виготовлення ексклюзивних трун

Божевільна бізнес-ідея прийшла в голову молодим підприємцями з Африки. Креативні умільці запропонували всім бажаючим замовити для себе незвичайний труну. Послуги новоспечених бізнесменів користуються величезним попитом. І не дивно, адже африканські майстри перетворюють стандартне ложі для померлих в справжній витвір мистецтва.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Клієнти, які звертаються за послугами до ремісникам, мають можливість замовити виріб абсолютно будь-якої форми та дизайну. За недовгий час існування бізнес-проекту майстри вже встигли виготовити труни у вигляді телефонної трубки, комп’ютерної миші, автомобіля Феррарі, а також у вигляді різноманітних предствателей фауни — орла, дельфіна, лева, півня і т. д.

Вартість продукції, пропонованої ритуальної фірмою, можна назвати доступною. Приміром, шикарний труну Феррарі обійшовся замовникові в 1000 доларів, вироби простіше коштують, відповідно, ще дешевше. Середня ціна встановилася на рівні 600 доларів.

Фішка в тому, що замовляти труни потрібно заздалегідь: терміни виготовлення становлять 2-3 місяці. Але це не відлякує клієнтів, особливо похилого віку, які бажають відправитися в останній шлях вже підготовленими.

Африканці-трунарі вже організували доставку замовлень по всьому світу. Особливо добре їх ідею сприйняли в США, але і в європейських країнах попит не набагато менше.

Share your thoughts