Виготовлення дитячих манежів

Спеціальний манеж для дітей — відмінний аксесуар, що дозволяє зробити побут молодої сім’ї з дитиною максимально зручним і комфортним. Попит на подібну атрибутику стабільно високий, тому, займаючись виробництвом дитячих манежів, можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Розміри стартового капіталу складають близько 1 мільйона рублів. Цієї суми буде достатньо, щоб орендувати приміщення, придбати все необхідне обладнання і вихідна сировина. Початковий зарплатний фонд також формується з цих грошей.

Виготовляють манежі шляхом комбінування різних матеріалів — фанери тканини, поліпропіленових і металевих труб, синтепону, поролону і т. д. Для виробництва потрібно зварювальний апарат, комплект столярних інструментів, будівельний степплера. Для реалізації проекту знадобиться найняти дизайнера, 2-3 робітників, а також спеціаліста з бухгалтерського обліку. Маркетингом на перших порах можна займатися самостійно.

Практика показує, що дитячі манежі прекрасно продаються через інтернет. Тому обов’язково створіть власний сайт і не шкодуйте коштів на його розкрутку. Але і про стаціонарних торгових точках забувати не варто: манежі — ходовий товар у всіх дитячих магазинах, тому налагодити канали збуту при належній якості продукції і демократичній ціновій політиці буде нескладно.

Собівартість одного манежу встановилася на рівні 1000 рублів, ринкова ж ціна — в 3 рази вище. Продаючи 2-3 одиниці товару щодня, можна легко заробити до 150 000 рублів чистого прибутку.

Share your thoughts