Виготовлення дитячих ігрових комплексів

Дитячі ігрові комплекси можна сьогодні зустріти практично у всіх торгово-розважальних центрах. Попит на цю продукцію постійно зростає. Тому проектування, виготовлення і монтаж таких комплексів може стати вигідною ідеєю для бізнесу.

Звичайно, фінанси потрібні чималі, та й конкуренція в цій області достатньо висока. Але за рахунок широкої цільової аудиторії якісний товар завжди знаходить свого покупця. Основні клієнти компанії, що виробляє ігрові комплекси для дітей, — це комерційні дитячі садки та інші аналогічні освітні установи, великі заклади громадського харчування, торгові центри. При проектуванні об’єкта важливо враховувати вікові особливості майбутніх користувачів. Так, для малюків актуальні невеликі пісочниці, різні гойдалки, машинки, невисокі гори. Для дітей постарше можна пропонувати гойдалки, канатні сітки, лабіринти і т. д.

Ігрові дитячі комплекси повинні відповідати державному стандарту, тому перед запуском виробництва уважно вивчіть ГОСТ і СНиП.

Найпоширенішим матеріалом для виготовлення ігрових комплексів є пластик. Звичайно, повноцінна виробнича лінія для роботи з пластиковим сировиною коштує недешево — не менше 100 000 доларів. Але вона значно скорочує тимчасові витрати. Робота з деревом і металом йде довше, але й інструменти в цьому випадку будуть більш дешевими.

Щоб виготовити дитячий ігровий комплекс з дерева і металу, потрібно придбати фрезерний верстат, різні пилки (в тому числі, циркулярну), верстати для розкрою та шліфування, зварювальний апарат, машину для гнуття профілю, стрічкопильний верстат, обладнання для фарбування. Загальна сума витрат складе близько 30 000 доларів. Також потрібно враховувати площа виробничого цеху — вона буде не менше 500 кв. м.

Штат персоналу такого міні-заводу складається з конструктора, дизайнера, технологів і співробітників робочих спеціальностей (зварників, деревообробників, збирачів, пакувальників). Також не обійтися без менеджера з продажу, вантажника і водія.

Просувати свої послуги потрібно всіма доступними способами. Використовуйте Інтернет, дошки оголошень, друковані ЗМІ, радіо і телебачення. Якщо ви будете виготовляти вироби з пластику, то загальна сума стартового капіталу складе не менше 150 000 доларів. При роботі з дерев’яним і металевим сировиною стартові вкладення будуть значно менше — близько 80 000 доларів. Рентабельність бізнесу оцінюється в 35 %. Орієнтовний термін окупності — 2-2,5 року.

Поділіться своєю думкою