Виготовлення декоративних виробів з кістки

Сувеніри і прикраси, виготовлені з кістки, користуються стабільним попитом у цінителів речей ручної роботи. Якщо ви вирішили зайнятися цим видом бізнесу, які мають високі перспективи, то необхідно враховувати деякі нюанси.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Основний недолік подібного роду діяльності — висока вартість основного матеріалу. Різьблення по кістці та її обробка — процес копіткий і трудомісткий, вимагає наявності певних навичок і терпіння. Ідеально, якщо ви зможете знайти хорошого майстра-костореза і взяти у нього кілька уроків. Якщо ж такої можливості немає, то самостійно навчитися також можна — для цього є Інтернет та спеціалізована література. Новачкам для навчання підходять замінники натуральної кістки, схожі за структурою і щільності, наприклад, більярдні кулі.

Для виготовлення виробів на продаж застосовують китові кістки, ікла моржа, роги копитних тварин і т. д. В якості декору використовують деревину, самоцвіти і навіть дорогоцінні метали. Залежно від різновиду використовуваних матеріалів, закуповують інструменти та обладнання (напилки, спеціальні ножі, стамески, леза, кусачки, ножиці тощо). Набір професійних інструментів для різьби по кістки коштує недешево, але і самі вироби цінуються дуже високо.

Асортимент товарів може бути найрізноманітнішим, але, як показала практика, найбільш затребуваними виробами з кістки є статуетки, брелоки, прикраси, рукоятки для ножів та інша сувенірна продукція. Для продажу дуже зручно використовувати Інтернет. Створіть власні групи в соціальних мережах з фотокаталогом готових робіт. Також можна укладати договори зі спеціалізованими торговельними точка і постачати їм продукцію на реалізацію за певну частку прибутку.

Share your thoughts