Виготовлення декоративних ширм

Ширми зобов’язані своєю появою китайцям. Саме в Піднебесній була придумана декоративна переносна перегородка, яка дає можливість швидко і зручно зонувати простір. Ширми вносять родзинку і оригінальність в будь-який інтер’єр, тому їх виготовлення для подальшого продажу може принести чималий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Найдорожчими вважаються ширми із скла або дерева, виготовлені та декоровані вручну.

Перед запуском слід продумати канали збуту. Декоративна перегородка коштує досить дорого, тому легкої масової продажу не вийде. Але застосувавши кмітливість і старанність, можна знайти чимало клієнтів, які готові викласти кругленьку суму за унікальний предмет інтер’єру.

Для спорудження ширми чудово підійдуть пластик, акрил і скло. Для початку бізнесу істотних вкладень не потрібно — достатньо 40 000 рублів. З них близько 20 000 піде на придбання витратних матеріалів, на решту грошей слід закупити інструменти та обладнання.

Наприклад, один інструмент для роботи зі склом буде коштувати близько 2 000 рублів. Алмазна дриль, яка потрібна для створення функціональних отворів у майбутній перегородці, коштує близько 3 000 рублів.

Якщо фінанси дозволяють, краще замінити ручний електроінструмент автоматичними лініями і верстатами. Наприклад, хороший б/у агрегат коштує 90-100 000 рублів.

Щоб якісно і красиво нанести зображення на ширму, знадобиться спеціальний принтер. Якщо придбати його немає можливості, можна замінити його на ручне розфарбовування з використанням багаторазових трафаретів.

Якщо налагоджені канали збуту, виготовлення ширм може приносити близько 60-70 000 рублів чистого прибутку на місяць.

Share your thoughts