Виготовлення декоративних нашийників

Завзяті собаківники і кошколюбители прагнуть всіма силами створити ідеальні умови для життя своїх вихованців. Тваринам не лише виділяється повноцінне спальне місце, забезпечується безперебійний потік корму, але і купуються різні предмети гардеробу і інші аксесуари, в тому числі, нашийники, які є чудовим способом виділити улюбленця з «натовпу» йому подібних. Тому виготовлення декоративних ошийників для кішок і собак може стати дуже прибутковим бізнес-проектом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Така ідея відмінно підходить тим, хто займається яким-небудь видом рукоділля — бісероплетінням, в’язанням, вишивкою і т. д. Основи для нашийників можна купувати вже готові. Завдання бізнесмена — початківця- придумати унікальний дизайн і втілити задумане в життя. Для декорування собаче-котячого аксесуара підійдуть стрічки, бісер, намистини, паєтки, стрази, яскравий текстиль, стеклярус і т. д.

Почати варто з вивчення розмірних параметрів ошийників для різних порід собак. Створіть кілька зразків і спробуйте налагодити співпрацю з місцевими зоомагазинах, в які можна поставляти пробні партії товарів на продаж. Також обов’язково створіть власний сайт в Інтернеті або групу в соцмережі. Обов’язково розповідайте про своє захоплення знайомим, друзям, сусідам, у яких є підходящі вам з тваринами. «Сарафанне радіо» — один з основних способів залучення клієнтів.

Стартовий капітал для розвитку домашнього бізнесу буде незначним. При правильно побудованій маркетингової стратегії і справді якісної продукції справи дуже швидко «підуть у гору». Коли замовлень буде достатньо, можна подумати про залучення помічників з боку.

Share your thoughts