Виготовлення декоративних елементів на дах

Наші предки прикрашали покрівлі своїх будинків різними декоративними фігурками здавна. Подібна традиція не пішла в минуле й сьогодні. Ковані та набірні елементи зі сталі для додання даху незвичайного зовнішнього вигляду користуються високим попитом у власників приватних домоволодінь, та на виготовленні таких виробів можна побудувати високоприбутковий бізнес. Але необхідно розуміти, що процес виробництва досить трудомісткий і вимагає наявності певних знань і майстерності.

В якості робочого простору підійде приміщення площею не менше 300 кв. м. Обов’язково враховуйте, що в процесі виготовлення покрівельного декору може знадобитися відкритий вогонь, і підбирайте територію для оренди, виходячи з цього факту.

З обладнання в обов’язковому порядку потрібно закупити невелику ковадло, металлогибочный верстат, фрезерувальний верстат, напилок, компресор, а також піч для нагрівання металу. Повна вартість комплекту складе близько 200 000 рублів.

Штат персоналу підприємства, що спеціалізується на виробництві декоративних дахових елементів, складається з ковалі, майстри-фрезерувальника, токаря, технолога і робочого для вантажно-розвантажувальної діяльності. Річна зарплата працівників становить, в середньому, 2 200 000 рублів.

Першим засобом просування продукту до маси є сьогодні Інтернет. Обов’язково створіть власний сайт, сторінки у соціальних мережах. Також успішно продати подібні вироби можна за допомогою преси. Давайте оголошення в різні джерела, організуйте роздачу листівок і візитних карток.

Клієнти підприємця — початківця-це не тільки приватні домовласники, але і будівельні ринки, а також спеціалізовані торгові точки, яким завжди цікаво купувати ексклюзивний товар за привабливою вартістю. І якщо ви зможете зробити подібним організаціям вигідну пропозицію, про реалізацію турбуватися не доведеться.

Окупність розраховується індивідуально в кожному конкретному випадку. Можна навести приклад: вартість одного стандартного набору кованих декоративних елементів на дах становить близько 5000 рублів. Якщо вдасться реалізовувати щомісяця 50 таких виробів, то стартові вкладення окупляться через 5-6 місяців.

Поділіться своєю думкою