Виготовлення циновок

Ринок підлогових і настінних покриттів рясніє різноманітністю. Синтетичні матеріали хоч і характеризуються міцністю, довговічністю, широким асортиментом, але вже встигли добряче набриднути. В моду все стрімкіше входять натуральні волокна, які не тільки роблять інтер’єр екологічним, але і виглядають дуже естетично.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Рогожа — універсальне покриття для підлоги та стін, придумане людиною ще багато тисячоліть тому. На виробництві цього матеріалу сьогодні можна побудувати прибутковий бізнес без наявності значного стартового капіталу. Для успішного початку достатньо мати в кишені від 30 000 рублів.

Насамперед слід визначитися, з чого ви будете виготовляти своє циновочное покриття. Найбільшою популярністю користуються солома, очерет, очеретяні волокна, джут, сизаль, койровая нитка. Вибравши відповідне сировину рослинного походження, потрібно вивчити технологію виробництва, яка досить проста у всіх варіантах. При цьому готова рогожа цінується дуже дорого, так як здебільшого виготовляється вручну, а допоміжне обладнання не потребує вагомих матеріальних витрат. Один мініатюрний ткацький верстат обійдеться своєму власникові в 10-15 000 рублів.

Щоб зробити одну очеретяну або очеретяну рогожу розміром півтора метра на 70 см, доведеться витратити всього 100 рублів на матеріал і 2-4 години часу. Тобто в один день людина здатна виготовити до 3-х виробів, кожне з яких на роздрібному ринку коштує не менше 1000 рублів.

Виробничий цех може бути невеликим за площею. Основна умова — наявність гарного освітлення і вентиляції.

Клієнтами бізнесмена-початківця, в першу чергу, є магазини підлогових покриттів. Готовий товар успішно реалізується через Інтернет.

Share your thoughts