Виготовлення букв і написів з фанери

Об’ємні і плоскі букви з дерева і фанери набирають популярність. Процес виготовлення подібних написів нескладний, і на цій справі цілком можна побудувати прибутковий бізнес.

Фанерні літери — прекрасний спосіб прикрасити інтер’єр, тому їх нерідко замовляють для облаштування тематичної фотозоны. Такі вироби виглядають дорого і презентабельно, якщо вони виконані професійно і мають стильний дизайн.

Дерев’яні написи стануть чудовим інтер’єрним аксесуаром для кімнат в будинку і квартирі. Батьки малюків часто замовляють таблички з іменами своїх дітей. Варіантів — безліч. Цільова аудиторія бізнесмена — початківця- це люди, які планують весілля, ювілей, корпоратив, а також компанії, що займаються організацією подібних заходів.

Сьогодні написи з фанери нерідко можна зустріти в хороших ресторанах, елітних кафе, магазинах, офісах і т. д.

Щоб розпочати справу, необхідно придбати сировину (фанеру фарбу) та обладнання для виготовлення букв (лобзик або лобзиковий верстат). Простий лобзик коштує не більше 1000 рублів, електричний — в 5 разів дорожче.

Самий дорогий агрегат — фрезерний верстат. Вартість його починається від 150 000 рублів, але такі витрати з лишком окупаються високою продуктивністю і функціональністю. Загалом, купувати обладнання коштує, виходячи з фінансових можливостей.

При наявності художніх навичок, можна малювати шаблони написів самостійно, але якщо ви не вмієте малювати — не біда. Тут допоможе Інтернет. Він же, до речі, надасть допомогу в пошуку клієнтів. Всесвітня павутина — прекрасна можливість презентувати себе і розповісти про свої послуги цільової аудиторії.

Мінімальний початковий капітал складе близько 30 000 рублів. При цьому щомісячна прибуток при правильній організації бізнесу також складе не менше 30 000 рублів. А при бажанні і в 2 рази більше. Таким чином, всі вкладення окупляться через місяць.

Поділіться своєю думкою