Виготовлення бронежилетів

У зв’язку з активною популяризацією вогнепальної, холодної та травматичної зброї в сучасному світі різко зросла актуальність використання бронежилетів в особистих цілях. На жаль, ніхто не застрахований від нападок збройних хуліганів. Сьогодні стати жертвою злочинця можна не тільки в темному підворітті, але і на жвавій вулиці серед білого дня. Тому все частіше люди стали задаватися питанням, де придбати легкі, але функціональні бронежилети. Пропонуючи продукцію такого типу до продажу, можна побудувати прибутковий бізнес.

Для виготовлення міцної натільної захисту від зброї необхідна хороша балістична тканина. Якщо раніше найбільшою популярністю користувалися заморські кевлар і тварон, то тепер перевагу все частіше віддається вітчизняним аналогам, таким як СВМ і AuTx. Вони мають меншу вагу і при цьому нічим не поступаються закордонним прабатькам.

Бронежилети, як правило, випускаються безшовними. Щоб виготовити такі з вищезазначених матеріалів, потрібно закупити спеціалізоване обладнання, наприклад особливі машини для ультразвукового зварювання вартістю близько 350 000 рублів.

Налагоджувати продажу готової продукції найзручніше через Інтернет. Виробництво бронежилетів — низькоконкурентна ніша, і правильно вибрана маркетингова стратегія допоможе вам швидко завоювати аудиторію.

Share your thoughts