Виготовлення браслетів вручну

Продукцією масового виробництва сьогодні нікого вже не здивуєш, і цей факт відкриває простір для бізнесу тим, хто любить і вміє робити щось своїми руками. Наприклад, виготовлення красивих авторських браслетів здатне принести підприємцю стабільно високий постійний дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Почати варто, звичайно, зі студіювання навчальних відеороликів і літератури. Отримайте вичерпну інформацію про матеріали, з яких можна виготовляти браслети на замовлення, визначте типи товарів, які найбільш привабливі для вас самих. Ідеальним варіантом стане не копіювання вже наявних моделей, а створення власного ексклюзивного стилю, який згодом, напевно, стане впізнаваним.

У процесі створення біжутерії такого роду немає нічого складного. Виготовити прикрасу за допомогою шкіряних шнурків, бісеру, намистин, натуральних каменів може практично кожен. Благо, відеоматеріалів та майстер-класів по їх створенню в Інтернеті предостатньо.

Фурнітурою краще закуповуватися за кордоном, а саме в Китаї. Вартість у китайських постачальників в рази нижче, ніж у вітчизняних. До того ж іноземні торговці нерідко пропонують безкоштовну доставку, і цей факт з лишком компенсує можливість тривалого очікування товару.

Коли запаси матеріалів будуть поповнені, можна приступати до формування асортименту. Виберіть кілька моделей браслетів і виготовте по одному зразку кожного виду. Для успішної презентації виробів потенційної цільової аудиторії потрібно запастися хорошої фотокамери і підходящим фоном. Приємний товарний вигляд на фото — 90% успіху.

Ручне виготовлення браслетів — це все-таки домашній бізнес, і відкривати для їх продажу стаціонарну торгову точку буде невигідно. Реалізовувати продукцію можна або за допомогою інших магазинів біжутерії, або за допомогою відкриття власного інтернет-магазину. Створіть особисті групи в соціальних мережах, скористайтесь вже наявними майданчиками для продажу виробів хенд-мейд, постійно розвивайтеся, придумуйте нові моделі, не зупиняйтеся на досягнутому і у вас все вийде!

Share your thoughts