Виготовлення бочок для купання

Дерево — екологічно чистий матеріал, мода на який поступово повертається незважаючи на високу вартість. З деревини сьогодні роблять все, що завгодно — навіть ванни! І ось на виготовленні таких дерев’яних ванн (бочок для купання) можна побудувати вкрай прибутковий бізнес.

Бочки для купання, — досить специфічна продукція, орієнтована на певну цільову аудиторію. Особливо прихильні до подібних аксесуарів господарі сучасних саун і лазень. Але і приватні покупці не проти побалувати себе ванної з натурального дерева — неповторний аромат розігрітій деревини заворожує, а зовнішній вигляд дерев’яної бочки робить її прикрасою будь-якого інтер’єру.

Стартовий капітал на початковому етапі необов’язково повинен бути великим — достатньо 50 000 рублів. Левова частка суми піде на придбання вихідних матеріалів. Мова йде саме про виготовлення бочок для купання ручним способом. Починаючий підприємець може робити це самостійно, але, якщо планується об’ємне виробництво, варто пошукати кілька додаткових пар рук і найняти кваліфікованих помічників, здатних створити красиве і герметичне виріб.

Бочка для купання з натурального дерева — товар недешевий. Щоб знайти «свого покупця», бізнесмену слід використовувати всі доступні засоби реклами. Обов’язково створіть особистий сайт в Інтернеті з каталогом готових виробів. Таким чином можна виготовляти бочки на замовлення. А паралельно з просуванням у Всесвітній павутині, можна виробляти дерев’яні ванни і пропонувати їх до продажу в спеціалізовані стаціонарні торгові точки за подібною ціною. Можна бути впевненим, що шанувальників у подібних виробів предостатньо, і кожна з них неодмінно знайде свого власника.

Поділіться своєю думкою