Виготовлення біотуалетів

Біотуалети — невід’ємна частина інтер’єру» сучасних міст. Таке обладнання затребувана завжди, і попит на нього тільки зростає. Тому виготовлення біотуалетів здатне стати стабільним джерелом високого доходу для починаючого підприємця.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку необхідно орендувати просторий цех і придбати спеціальне вакуум-формувальне обладнання. Коштує такий агрегат не менше 5000 доларів. Сама примітивна модель дає можливість виробляти кілька примірників біотуалетів щодоби. З допомогою більш досконалих агрегатів реально виготовляти до 50 одиниць продукції на добу, але коштувати вони будуть вже від 20 000 доларів.

Дохід бізнесмена-початківця безпосередньо залежить від кількості виготовлених та реалізованого товару. Один біотуалет оцінюється в середньому в 30 000 рублів. Собівартість його при цьому майже в 2 рази нижче. При виробництві всього 5 одиниць продукції в день, в місяць можна отримувати до 3,5 мільйона рублів доходу при налагоджених каналах збуту. Потрібно відзначити, що попит на біотуалети є завжди, тому проблем з реалізацією при грамотно обраної маркетингової стратегії бути не повинно. Якщо продажі чітко налагоджені, то окупити вкладення цілком реально вже через кілька місяців наполегливої праці.

Share your thoughts